Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00
Part`s menu

Я! Я! Я!

В79988
159.922.7

М 16
Макріді Емі.
Я! Я! Я!: як перевиховати егоїстичну дитину (або її батьків)/ Емі Макріді ; переклала з англ. Валерія Глінка ; [голов. ред. О. Дубчак] - Київ : Наш формат, 2018. - 323, [2] с., ISBN 978-617-7682-04-1
Предметні рубрики: Діти -- Розвиток -- Психологія
УДК: 159.922.7
Жанр: Non-fiction

Аннотация:

У світі панує епідемія дитячого егоцентризму. Багато дітей, а згодом і дорослих, считают, що отримати найкраще вони можуть як подарунок, не докладаючи жодних зусиль. Навіть більше, вони переконані, що цей подарунок їм хтось мусить зробити і шо життя саме по собі їм вінне. Такий підхід позбавляє їх бажання рухатися вперед, старатися та вчитися дати раду ситуаціям, які складаються не по-їхньому. Авторка цієї книжки пропонує рецепт, як побороти ці загрозливі риси й зупинити епідемію, навчити малечу поводитися відповідально та зважено, розвинути стійкий характер і зрештою виховати щасливих, упевнених у собі хлопчиків і дівчаток, які готові до дорослого життя і всього, що воно їм готує.

Photo Collection

Цитаты

  • "Егоцентризм не просто зводить батьків з розуму. Він позбавляє дітей здатності побачити те найкраще, що пропонує їм світ, адже вони зайняті гонитвою за нездійсненними мріями.
    Егоцентризм - це, безперечно, велика проблема. Узагалі-то, це епідемія."
  • "Егоцентризм не народжується на рівному місці. Проблеми починаються, коли егоцентризм стає для дітей стилем життя. У цих випадках діти беруть владу у свої руки. Тато й мама стрімголов мчать виконувати кожну їхню забаганку, нехай це й означає готувати м'ясо різними способами, щоб догодити всім, побігти до магазину, щоб купити улюблену зубну пасту шестирічної доньки, або витратити сотні доларів на те, щоб чотирнадцятирічний син виглядав як рок-зірка. Коли батьки намагаються в усьму догодити своїм чадам, то це дає дітям сигнал, що їм не треба нічого робити, щоб отримати бажане; вони матимуть усе, що припаде їм до душі, і будь-що можна покинути, коли зручно. Урешті, всі нещасні: батьки знесилені, а діти постійно вимагають ще, ще, ще! А пощади від дітей-егоцентристів чекати не варто. Вони швидко розуміють, що сльози, вимоги й істерики дуже допомагають отримати бажане."
  • "Ми також потураємо дітям, ніколи не кажучи їм "ніколи". Ну хто з нас не скаже дитині "так", аби тільки побачити її щасливе обличчя і не провокувати нову істерику? Ніхто. Правда в тому, що батьки бояться слова"ні" і рідко його використовують. Ми даємо дітям те, що вони хочуть і коли вони це хочуть, тим самим заганяємо себе в пастку, перетворюючись на їхніх особистих слуг, адже, скажімо відверто, так легше. Наші діти звикають до виконання всіх їхніх вимог, найменша відмова провокує ще більшу істерику. Таким чином, проблема тільки загострюється."

Рецензия специалиста (официальные рецензии):

Це мудра й практична книжка для батьків XXI століття. У ній можна знайти конкретні поради та стратегії, як виховати чуйних та небайдужих дітей.

Мерилін Прайс-Мітчел, психологиня.

 

 

Ідеальна книжка для тих, хто хоче виховувати дітей спокійно та без крику.

Мішель Борба, авторка "Великої книжки батьківських рішень". 

Calendar

     1 23
4 5 6 7 8910
11 12 13 14 151617
181920 21 222324
25 26 27 28293031