Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Чи потрібна нейропсихологія у повсякденному житті?

10.05.2019 08:29

Сьогодні тільки-но лінивий не чув про нейропсихологію. Медицина, психологія, маркетинг, політтехнології – ось далеко не повний перелік галузей, де активно використовуються надбання нейропсихології. Але до чого тут пересічні громадяни та навіщо їм потрібна нейропсихологія?  Знайти відповіді на ці запитання спробували учасники інтерактивного семінару «Сучасна нейропсихологія як життєва необхідність кожної людини», який проходив у стінах обласної книгозбірні.

Спікер семінару – Аліса Фогель – вже багато років вивчає особливості розвитку мозку людини та є досвідченим фахівцем нейропсихології. Пані Аліса близько десяти років продовжує дослідницьку діяльність у європейських університетах. Результатами своєї роботи вона охоче поділилися зі всіма присутніми.

Під час семінару учасники дізналися, чому протягом усього життя необхідно розвивати свій мозок, як заставляти мозок працювати і навіщо це потрібно, чому чоловіки та жінки по-різному сприймають одну і ту ж саму інформацію.

Окрему увагу спікер звернула на особливості виховання дітей. Наприклад, хлопчики більш ефективніше сприймають докази, пояснення та картинки (візуалізацію), а дівчата краще сприймають емоційну розповідь. Крім того, фахівець порадила, що для кращого розвитку мозку з дітьми треба більше розмовляти, читати їм книжки, створювати умови для творчого розвитку та провокувати ситуації для розвитку мислення. Ця порада є дуже актуальною в епоху гаджетів та віртуальної реальності.

Після семінару спілкування зі спікером продовжилось у приватних бесідах. Ця зустріч була настільки цікавою та потрібною для херсонців, що учасники запросили спікера провести ще один семінар у бібліотеці вже у найближчий час.

Слідкуйте за інформацією на офіційному сайті бібліотеки, щоб завітати на семінар та поближче познайомитися з цікавою наукою – нейропсихологією.

Календар подій

     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 282930