Головна Ресурси Інтернет Освіта Сайти вищіх навчальних закладів

Офіційні сайти ЗВО України

www.parta.com.ua/university/


Каталог ВНЗ "Parta.ua"

Що б ви не обрали – університети України або інститути, академії або філії – тут ви знайдете максимум інформації про вузи України, які відкривають набір абітурієнтів у вашому місті.

Офіційні сайти ЗВО Херсонської області

www.kntu.net.ua


Херсонський національний технічний університет

IV рівень акредитації, державна форма власності; сучасний освітній центр, який реалізує програми підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, а також виконує науково-дослідницькі роботи для підприємств, організацій та закладів галузей машинобудування, текстильної, харчової та легкої промисловості, технічної і економічної кібернетики, електроніки, менеджменту, економіки, комп’ютерних наук, комп’ютерної інженерії тощо.

www.kspu.edu


Херсонський державний університет

IV рівень акредитації, державна форма власності; найбільший вуз міста Херсона, який готує фахівців по 34 спеціальностям. Це вчителі по всіх предметах, які вивчаються в школі, вихователі дитячих закладів, інженери-педагоги, юристи, економісти, екологи, психологи, соціальні працівники, журналісти, перекладачі та інші.

www.mubip.org.ua


Міжнародний університет бізнесу і права

IV рівень акредитації, недержавна форма власності; Приватний вищий учбовий заклад. Має магістрат по трьом спеціальностям, аспірантуру за фахом "Экономіка та управління".

www.ksau.kherson.ua


Херсонський державний аграрний університет

IV рівень акредитації, державна форма власності; підпорядкований Міністерству аграрної політики України. У складі університету 8 факультетів, 32 кафедри, 24 філії кафедр на виробництві, близько 5100 студентів. Працює магістрат, аспірантура, докторантура.

www.nuos.edu.ua


Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

IV рівень акредитації, державна форма власності; має сучасну матеріально-технічну базу: учбовий корпус в центрі міста, обчислювальний центр і сучасні комп'ютерні класи, технічні лабораторії, бібліотеку.

www.hepi.edu.ua


Херсонський економічно-правовий інститут

III рівень акредитації, недержавна форма власності; в інституті два факультети і заочне відділення, дев'ять кафедр на яких ведеться підготовка фахівців по шести спеціальностям.

kma.ks.ua


Херсонська державна морська академія

III рівень акредитації, государственна форма власності; ХДМА є самостійним суб'єктом у галузі вищої освіти в Україні. Академія реалізує програми підготовки фахівців морської області, а також виконує науково-дослідні роботи для підприємств і організацій річкового і морського флоту України і їх берегової інфраструктури.

new.kmtc.com.ua


Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова

Був створений 21 лютого 2000 року з метою забезпечення високоякісної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації моряків, працюючих на суднах українських та іноземних судновласників.

 

oduvs.edu.ua/hersonskij-fakultet/


Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ.

Здійснює підготовку фахівців освітнього рівня «бакалавр» за напрямами 081 «Право» та 026 «Правоохоронна діяльність», а також надає можливість отримати професійну технічну освіту з професії 5162 “Поліцейський”.

Календар подій

   1 2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день