Головна Ресурси Інтернет Освіта Сайти вищіх навчальних закладів

Офіційні сайти Вузів України

www.parta.com.ua/university/

Каталог Вузів "Parta.ua"

Що б ви не обрали – університети України або інститути, академії або філії – тут ви знайдете максимум інформації про вузи України, які відкривають набір абітурієнтів у вашому місті.


 

Офіційні сайти Вузів Херсонської області

www.kntu.net.ua

Херсонський національний технічний університет

IV уровень акредитації, державна форма власності; Загальна кількість співробітників в 2005 р. складає 1373 чіл., в т.ч. науково-педагогічних кадрів базового університету 395 чіл., серед них вчені ступені і звання мають 58% викладачів, зокрема доктори наук, професори 11%. У базовому університеті функціонує 39 кафедр, 22 з яких випускні.


 

www.kspu.edu

Херсонський державний університет

IV рівень акредитації, державна форма власності; Херсонський державний університет - найбільший вуз міста Херсона, який готує фахівців по 34 спеціальностям професіоналів своєї справи. Це вчителі по всіх предметах, які вивчаються в школі, вихователі дитячих закладів, інженери-педагоги, юристи, економісти, екологи, психологи, соціальні працівники, журналісти, перекладачі та інш.


 

www.mubip.org.ua

Міжнародний університет бізнесу і права

IV рівень акредитації, недержавна форма власності; Приватний вищий учбовий заклад Міжнародний університет бізнесу і права – це ВНЗ IV рівня акредитації. Він має магістрат по трьом спеціальностям, аспірантуру за фахом "Экономіка та управління".


 

www.ksau.kherson.ua

Херсонський державний аграрний університет

IV рівень акредитації, державна форма власності; Херсонський державний аграрний університет підпорядкований Міністерству аграрної політики України. У складі університету 8 факультетів, 32 кафедри, 24 філії кафедр на виробництві, близько 5100 студентів. Працює магістрат, аспірантура, докторантура.


 

www.nuos.edu.ua

Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

IV рівень акредитації, державна форма власності; Філія має сучасну матеріально-технічну базу: учбовий корпус в центрі міста, обчислювальний центр і сучасні комп'ютерні класи, технічні лабораторії, бібліотеку.


 

www.hepi.edu.ua

Херсонський економічно-правовий інститут

III рівень акредитації, недержавна форма власності; В даний час в інституті два факультети і заочне відділення, дев'ять кафедр на яких ведеться підготовка фахівців по шести спеціальностям.


 

kma.ks.ua

Херсонська державна морська академія

III рівень акредитації, государственна форма власності; Херсонська державна морська академія (ХДМА) є самостійним суб'єктом у галузі вищої освіти в Україні. Академія реалізує програми підготовки фахівців морської області, а також виконує науково-дослідні роботи для підприємств і організацій річкового і морського флоту України і їх берегової інфраструктури.


 

new.kmtc.com.ua

Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова

Був створений 21 лютого 2000 року з метою забезпечення високоякісної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації моряків, працюючих на суднах українських та іноземних судновласників.


 

oduvs.edu.ua/hersonskij-fakultet/

Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ.

Утворений наказом МВС України від 17.07.2014 № 693 та здійснює підготовку фахівців освітнього рівня «бакалавр» за напрямами 081 «Право» та 026 «Правоохоронна діяльність», а також надає можливість отримати професійну технічну освіту з професії 5162 “Поліцейський”.

Календар подій

   1 2 3 45
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день