 Уже традиційними для нашої бібліотеки стають уроки з німецької мови та літератури, що готують працівники відділу реєстрації та контролю. Цього разу ми зустрічали ліцеїстів з ХАЛ ім. О.В. Мішукова при ХДУ ХМР.
Уже традиційними для нашої бібліотеки стають уроки з німецької мови та літератури, що готують працівники відділу реєстрації та контролю. Цього разу ми зустрічали ліцеїстів з ХАЛ ім. О.В. Мішукова при ХДУ ХМР.
	29 листопада було проведено заняття з теми «Суспільно-політичне та економічне життя Німеччини в 20 ст. і його вплив на німецьку літературу 20 ст.»
	Ліцеїстів ознайомили з творчістю таких письменників та поетів, як Пауль Хейзе та Неллі Закс.
	Пауль Хейзе походить із знатної родини і є родичем великого композитора Ф. Мендельсона, «Елегію» якого і прослухали ліцеїсти.
	Гості зачитували вірші майстра, який отримав Нобелівську премію з літератури у 1910 році, німецькою мовою.
	
	
	
	Для того, щоб дізнатися характер та уподобання автора, ліцеїстам запропонували проаналізувати опис робочої кімнати Пауля Хейзе. В результаті проведеної роботи діти дізналися, які риси характеру були притаманні  поету та назвали його основні захоплення – живопис, класична історія тощо.
Н. Закс жила та творила у тяжкі часи – період Першої та Другої світових воєн. Жінка пережила втрату батька, друзів, коханої людини, переїзд в іншу країну. Тож усі свої думки, почуття, емоції та біль Неллі Закс виразила у своїх віршах, за які і отримала Нобелівську премію в 1966 році.
	Вдала інтерактивна робота змогла донести до молодих людей відчуття епохи, що вже минула, і надихнула на подальше самостійне опрацювання.
	
	 






