Суспільні науки

Суспільні науки


 

www.niss.gov.ua


Національний інститут стратегічних досліджень утворений Указом Президента України № 127 від 4 березня 1992 року. Інститут підпорядковано Президентові України, визначено базовою науково-дослідною установою аналітико-прогнозного супроводження діяльності Президента України
 

www.historic.ru


Історичний портал. Розділи: Міфологія, Релігія, Філософія, Географія, Гео енциклопедія, Мистецтво; велика повнотекстова бібліотека, колекція статей, мапи, а також Реферати по історії.

www.philosophy.ru


Портал повністю присвячений філософії: події, новини та велика полнотекстова бібліотека як російськомовних, так і іноземних книг та статей за такими тематиками: Онтологія і теорія пізнання; Філософія мови, філософія свідомості, філософія науки; Соціальна та політична філософія; Антропологія та культурологія; Етика, естетика; Історія філософії; Філософія релігії; Східна філософія; 

www.rulers.narod.ru


Всесвітня історія у особах.
Сайт присвячений великим людям у історії людства. Розділи: Стародавній Світ, Середні віки, Новий час та Найновіший час - полегшують пошук необхідної інформації. Також є карти і схеми, цікаві новини та багато іншого. 

   

www.ellada.spb.ru


Віртуальний сервер, цілком і повністю присвячений Стародавній Греції. Історія, Мистецтво, Міфологія, Галерея шедеврів, Особистості, Форум та багато іншого.

www.ecsocman.edu.ru


Освітній портал - система тематичних професійних сайтів, що виконані по схожому задуму та працюють в єдиних стандартах обміну інформацією. Охоплює безліч тематичних підрозділів Економіки, Соціології та Менеджменту; представлені повні тексти сучасних книг і статей, розділи "дисертації" , "глосарій" та "персоналії", корисні посилання в Інтернет та багато іншого.

Поисковая система Нигма

ecsoc.hse.ru


Ексоцентр. Центр спеціалізованих ресурсів з економічної соціології. Містить розділи: Каталоги сайту (Російські навчальні програми, Закордонні навчальні програми); Навчальні матеріали, Економічна соціологія в світі, Економічна соціологія в Росії, Бібліографія книг, Бібліографія статей, Інтернет-ресурси, Глосарій та ін. 

   

 

Calendar

1 2 3 4 5 67
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 2728
2930     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день