Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

5.НА ДОПОМОГУ ВИВЧАЮЧИМ ПРАВОВІ НАУКИ

Бібліотека он-лайн

http://readbookz.com/

Бібліотека он-лайн  пропонує  електронні книги, конспекти  з юридичних питань.

Читалка

http://chitalka.info/pravoznavstvo.html

Студентська електронна бібліотека "Читалка" пропонує електронні підручники з права: право України, цивільне право, конституційне право, кримінальне право, трудове право, міжнародне право, адміністративне право тощо.

Право України

http://www.kasko.org.ua

На сайті розміщено конспекти з основних галузей права України, серед них: основи правосвідомості та правової культури, правової поведінки та юридичної відповідальності.

Безкоштовна бібліотека художньої та наукової літератури

http://www.librius.net

Librius.net - безкоштовна бібліотека художньої та наукової літератури. Тут публікуються книги і статті, що є у вільному доступі про дію законів про авторське право та наведені документи, дія яких вже завершилась, або у бібліотеки є дозвіл на публікацію матеріалів від автора.

Електронна бібліотека - це дуже зручно. На сайті ви можете вибрати будь-яку книгу, читати книги, скачати їх, а потім прочитати на своєму комп'ютері або букрідері. На кожну книгу можна залишати відгуки і обговорювати її з іншими відвідувачами.

Дисертації України

http://www.diser.com.ua

На сайті "Дисертації України" надається можливість замовляти всі наукові роботи (дисертації кандидатські, докторські), захищені в Україні з 2002 по 2010 роки. Пропонуються послуги доставки наукових робіт з бібліотек України.  Також надається допомога у написанні дисертацій, дипломів, курсових робіт та в іншій науковій діяльності унікальною і повною інформацією, яку можна знайти у тематичному каталозі.

Юридична бібліотека

http://pravo.biz.ua

Електронна бібліотека надає повнотекстові електронні підручники та монографії з питань права, на які є анотація.

Електронна бібліотека для студента-правника

http://list.np.by/sites/detail

В електронній бібліотеці для студента-правника Ви можете знайти велику кількість підручників з історії держави та права України, теорії держави і права, сімейного, цивільного, кримінального, адміністративного права та багато іншого.

Бібліотека українського студента

http://ualibrarium.narod.ru

На сайті розміщена колекція підручників, учбових посібників та монографій українською та російською мовами.

Апелляция – правовой портал

http://apelyacia.org.ua/about

На сторінках порталу розміщено безкоштовно всі коментовані кодекси в актуальній редакції, підручники, статті, зразки юридичних документів. Сайт постійно оновлюється, також пропонується всім бажаючим розміщати тут свої книги, статті, і інші роботи відповідно до  тематики.

Юридична фірма "Справедливість"

http://spravedlivist.in.ua

На сайті розміщено розділ "Юридична електронна бібліотека", де Ви знайдете повнотекстові підручники та монографії з юридичних питань. Фірма надає послуги з таких галузей права, як земельне, цивільне, трудове, медичне та інш.

Алібі – форум юристів

http://alibi.org.ua

Юридична бібліотека України, науково-практичні коментарі кодексів України, конспекти лекцій з юридичних дисциплін, юридична періодика України, зразки позовних заяв, зразки договорів, презентації з правознавства, юридична література, економічна бібліотека України, юридична консультація, наукові статті.

"Студрада - коаліція юристів"

http://studrada.com.ua

Юридичний журнал, який є справжнім скарбом для студента-юриста, юриста-практика, юриста науковця, та усіх інших осіб, які цікавляться правом та мають запитання, пов'язані з правом.

Економіко-правова бібліотека

http://www.vuzlib.net

На сторінках сайту розміщено повнотекстові варіанти книг з питань права.

Портал Юрист

http://pravouch.com

На сайті розміщена література з усіх питань права. Також Ви можете знайти Конституції, Кодекси та інші правові акти як України, так і зарубіжних країн. 

Перша українська бібліотека підручників

http://pidruchniki.com.ua

В бібліотеці, в електронному вигляді, можна знайти підручники з різних галузей знань, в тому числі найбільш сучасне видання підручника "Правознавство". Автори підготували його для того, щоб він допоміг сформувати правову свідомість та культуру людини, що дозволить орієнтуватися в суспільних відносинах, а також діяти відповідно до закону в процесі життя. 

Calendar

12 3 4 567
8 9 10 11 121314
1516 17 18 19 2021
22232425262728
2930