Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

  • «Українська філателія: культурний опір»

    Філателія завжди являла собою досить дієвий інструмент інформаційного впливу. Адже поштова марка – не тільки ознака поштової оплати, це імідж та авторитет країни, яка її випустила.

    Представляємо вашій увазі віртуальний інформаційно-просвітницький проєкт «Українська філателія: культурний опір», головними особами якого будуть випущені під час війни марки: історії їх створення та особливості.

  • Українська культура: пізнаємо своє

    Саме культура є фундаментом української державності. Сьогодні світ, по суті, наново відкриває для себе Україну через пізнання її правдивої історії та унікальної культури.

    І нам нині не варто нехтувати національною культурою. Адже український народ, століттями бездержавний, зберігся сам і довів власне право на незалежність коштом культури.

    Тож пропонуємо долучитися до проєкту «Українська культура: пізнаємо своє».

  • Навчальний проєкт «Український фольклор»

    Працюючи в умовах війни, нам, бібліотекарям, дуже хочеться бути потрібними і корисними для наших читачів. Тому співробітники Гончарівки розпочинають роботу над створенням навчального відеоконтенту. Актуальність даного проєкту полягає в тому, що український освітній процес змушений поєднувати онлайнові та офлайнові формати навчання, через що гостро постає необхідність у додаткових освітніх продуктах для дистанційного навчання.

    Далі >>

  •  «Україна у вогні війни за свободу. Хроніка»

    24 лютого відбувся черговий акт російської агресії — повномасштабне вторгнення, що змінило життя України й усього світу. Сьогодні українці захищають не тільки свою територію, а й мир у всій Європі. Війна принесла українцям багато горя, жаху, страждань, руйнувань і непоправних втрат. 

    Проєкт «Україна у вогні війни за свободу. Хроніка» - це хронологія днів дивовижної мужності, витримки та незламності, які назавжди закарбувалися в нашій пам’яті.

  • «Мистецтво сучасного світу»

    Мистецтво – це сфера, яка постійно розвивається, відображає та формує культурні, соціальні та технологічні зміни. Поєднання традиційних технік з інноваційними технологіями, розвиток віртуальної та доповненої реальності – це лише деякі з багатьох течій, які змінюють сучасний мистецький ландшафт.

    Мистецько-інформаційний проєкт «Мистецтво сучасного світу» розгляне нові тенденції, що переосмислюють  напрямки розвитку сучасного мистецтва, серед яких медіа-арт, вуличне мистецтво та інші.

  • Віртуальний мистецько-інформаційний проєкт «Кіно UA»

    Кіно – це засіб наймогутнішого впливу на свідомість людини, а також велика складова культури, необхідна для менталітету, патріотизму та формування люблячого ставлення до власної країни.

    Мета мистецько-інформаційного проєкту «Кіно UA» – популяризація добутків вітчизняного кінематографу. В умовах війни це питання стратегічне. Проєкт висвітлює багатогранність сучасного українського кіно, розповідає про відомих режисерів та перемоги на міжнародних фестивалях.

  • Контент розділу «Мистецькі постаті України» містить у собі інформацію, присвячену яскравим, талановитим, відважним діячам мистецтв України ХІХ-ХХІ століть. Співаки, художники, актори, композитори – всі, хто колись сприяв розвитку культури нашої країни.

    Треба пам’ятати, що культура – це негенетичний спосіб передачі інформації, носієм і творцем якої є людина. Тож дізнавайтеся про людей-творців мистецтва, вдосконалюючи свою культурну самосвідомість. 

  • Пекло Іловайська… Обіцяний росіянами «зелений коридор» перетворився на коридор смерті, рясно скроплений кров’ю наших військових і добровольців.
    Не долюбив, не добудував, не натішився життям, не відвів маленького сина в перший клас. Не…, не…, не… Про херсонців – воїнів АТО, імена яких назавжди закарбовані у Книзі Пам’яті України, у нашому проєкті «Іловайський котел: Херсонщина на чорних сторінках історії» 

  • В онлайн-проєкті «АртСпротив» зібрано реальні історичні факти, життєві історії та інтерв’ю митців, які не лише стали свідками подій, що відбувалися під час захоплення росіянами південного краю України, а й своєї творчістю чинили активний мистецький супротив.

Calendar

     12
34567 8 9
10111213 14 15 16
17 18 19 20212223
2425262728