Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння

В81401
821(73)

Ш 53
Шеффер Мері Енн.
Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння: роман/ М.Е. Шеффер; Е. Берровз; пер. Т. Скрипник, голов. ред. О.С. Кандиба - Харків : Vivat, 2019. - 270, [1] с. - (Світовий бестселер), ISBN 978-966-942-948-3
Місце зберігання: Абонемент (1)
УДК: 821.111(73)'06-31=161.2
Жанр: Novel

Аннотация:

Джулієт — молода письменниця. Вона шукає сюжет для нової книжки. Та краще їй бути обачнішою. Не відповідати на листи незнайомців із острова Ґернсі. Не радити їм хороші книжкові крамниці у повоєнному Лондоні. Краще взагалі оминати цю тему. Бо так дівчина ризикує дізнатися про «Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння». Виникне безліч запитань, і Джулієт напише листа у відповідь... Її життя перевернеться догори дриґом. Героїня з головою порине в карколомні пригоди. Там буде все: війна та похмурі часи німецької окупації, заборонене товариство, де збиратимуться ті, хто не втратив надії, а ще дивакуваті книголюби, що знають, якою має бути надзвичайна книжка. Саме такою, як ця...

Цитаты

  • "Ось що мені подобається у читанні : зацікавить у книжці якась крихітна деталь - і хочеться дізнатися більше, що й приводить тебе до другої книжки. А з неї дізнаєшся ще щось, завдяки чому відкриваєш для себе третю. Безкінечна геометрична прогресія, породжена погонею за насолодою".
  • "Коли війна скінчилась, я також пообіцяла собі, що більше жодного слова про неї не скажу. Шість років прожити в умовах війни і говорити лише про неї... Словом, я палала бажанням зайняти свої думки чимось - бодай чимось! - іншим. Та це те саме, що прагнути стати кимось іншим. Війна - це частина нашого життя, її не викинеш".

Рецензия специалиста (официальные рецензии):

     Мері Енн Шеффер та Енні Берровз написали дивовижну, чарівну, пронизливу книжку, схожу водночас на творіння Джейн Остін і на урок історії. Листи у "Клубі любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння" адресовані не вам, але ви неодмінно повинні прочитати їх. Цю книжку має прочитати кожен, бо вона справжнісінький скарб.

Сара Еддісон Аллен, авторка книжки "Садові чари".

 

 

     Не пам'ятаю, коли востаннє я читала такий витончений і чарівний роман, як цей, і поринала у живий, справжній світ. Я просто забувала, що ця книжка - витвір фантазії, а її персонажі, ці навдивовижу чудові люди, - насправді не мої друзі й сусіди. Будь ласка, насолоджуйтеся цим романом. Мені просто бракує слів, щоб розкрити всю його красу.

Елізабет Гілберт, авторка книжки "Їсти, молитися, кохати".

 

 

     Цей роман, що розкриває правду про життя в Англії одразу після Другої світової війни, розповідає незвичну історію кохання і водночас яскраво описує героїзм та витривалість, а ще-тонко натякає на те, як важливо шанувати літературу, яка об'єднує людей.

"The Charlotte Observer". 

Экранизация, другие видеоматериалы

Шеффер Мері Енн "Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння" (огляд книги).

Фільм "Клуб любителей книг и пирогов из картофельных очистков" (Великобританія, 2018). 

Calendar

1 2 3 4 5 67
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 2728
2930     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день