Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Гелен Філдінґ «Щоденник Бріджит Джонс»

16.07.2020 13:31

Цей фільм мільйон разів показували по телебаченню, але це аж ніяк не вплине на ваше враження від читання книги. Гарний настрій вам точно гарантовано!

Отож, Бріджит Джонс у свої 30 із хвостиком незаміжня, має компанію гарних друзів, безліч шкідливих звичок і величезне бажання змінити своє життя. 

Героїня Гелен Філдінґ має тисячі прихильників про всьому світу. Вона дотепна, відкрита, справжня, а ще – дуже схожа на кожну другу жінку з реального життя. Так само намагається знайти своє місце, побудувати кар’єру і зустріти кохання всього життя, але в останній момент завжди щось йде не за планом.

Бріджит веде особистий щоденник, де описує не лише події прийдешнього дня, а й веде чіткий рахунок випалених цигарок, спожитого алкоголю та зловісних калорій. Напередодні Нового року жінка вкотре обіцяє собі кардинально все змінити. Але не так легко це зробити, якщо неприємності та «погані хлопці» притягуються до тебе, як магнітом. Чи впорається вона з поставленою метою та за якими критеріями буде обирати того «єдиного», читайте на сторінках книги.

Може скластися враження, що у Бріджит немає позитивних рис, лише недоліки. Та навіть вони не здатні вплинути на шалену любов читачів (а також глядачів) до героїні. Інколи вона стає тобі близькою подругою, а у деякі моменти нагадує твою власну поведінку. Через таку справжність Бріджит сміятися хочеться не з її життя та вчинків, а разом з нею – над усіма негараздами цього світу. І постійно (буквально з першої до останньої сторінки) проводиш паралель між життям книжкової героїні та своїм. Тому над деякими епізодами смієшся ще голоcніше, бо згадуєш, що щось подібне було і в тебе.

«Щоденник Бріджит Джонс» часто називають сучасним варіантом культового роману «Гордість та упередження». До того ж, твори мають спільного головного героя – містера Дарсі, роль якого в обох екранізаціях виконав Колін Ферт.

Для кого ця книга? Для кожної жінки, незалежно від її віку, настрою та життєвих обставин. Бо кожна з нас хоча б раз у житті потрапляла в ситуацію, яку переживає Бріджит Джонс.

А ще книга стане гарною підказкою для тих чоловіків, які хочуть дізнатися всю правду про спілкування жінок з подругами, коханими та родичами. І одразу попередимо: дівчата, дійсно, складають план спілкування з хлопцями, це 100-відсоткова правда. І про багаточасову підготовку до побачення, і про всі події під час шоппінгу – теж правда.

Автор відгуку: Анастасія Козак

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18192021
22232425262728
2930