Науково-технічні

Науково-технічна література

 

ukrtechlibrary.wordpress.com

Українська технічна література -- книги та підручники по технічним і пов'язаним з ними дисциплінах.

www.sci-lib.com


Велика наукова бібліотека. Майже 2000 оцифрованих книжок з математики, фізики, біології, техніки, програмування та інш. Основний формат DjVu. На сайті діє форум для тих, хто шукає книги або сам публікує їх у мережі.

www.nehudlit.ru


НеХудожня бібліотека. Електронні копії книг з математики, фізики, хімії, біології, медицини, астрономії, геології, філософії та інших наук.

www.techlibrary.ru


Технічна бібліотека. Книги розташовані в алфавітному порядку та за авторами. Закачування матеріалів з власного сервера. Мінімалістичний дизайн.

www.mister-grey.narod.ru


Електронна технічна бібліотека. Представлені книги по електроніці, мікроконтролерам, програмуванню, цифровій обробці сигналів, нейронних мережах, системам автоматичного управління, моделюванню, дискретній математиці, метрології, CAD-системам, теорії вірогідності, мережам передачі даних та іншим технічним дисциплінам.

www.diagram.com.ua


Безкоштовна технічна бібліотека. Ви можете без реєстрації викачати багато цікавих книг, журналів, збірок, електронних довідників, а також схем і сервіс-мануалов (14662 видання, 8100 схем, 73000 статей в пошуку). Бібліотека постійно поповнюється новими матеріалами.

www.tehlit.ru


Одна з найбільших безкоштовних бібліотек нормативно-правових документів (стандарти, Гости, норми). Створення і супровід "Техліт" бібліотеки здійснюється за підтримки Інтернет-порталу "ОХОРОНА ПРАЦІ".

 
   

www.math.ru


Підручники і науково-популярні книги із математики, фізики, історії науки. Багато матеріалів, які стали настольнимі для багатьох шкільних вчителів.

dspace.nbuv.gov.ua

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України           представлені фізичні, математичні, хімічні та біологічні науки,а також загальнонаукові періодичні видання.

 

Календар подій

   1 2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день