Прогулянка Місяцем з Ейнштейном. Мистецтво запам'ятовування

В81327
159.953

Ф 74
Фоєр Джошуа.
Прогулянка Місяцем з Ейнштейном. Мистецтво запам'ятовування/ Дж. Фоєр; пер. Є. Ніколаєва, голов. ред. О.С. Кандиба - Харків : Віват, 2020. - 302, [1] с. - (Саморозвиток), ISBN 978-966-942-858-5
Місце зберігання: Абонемент (1)
Предметні рубрики: Пам'ять -- Пізнавальні процеси
УДК: 159.953.3
Жанр: Нон-фікшн

Анотація:

Майже сорок днів на рік більшість витрачають у спробах пригадати про те, що забули. Джошуа Фоєр колись теж був таким. Проте лише за один рік тренувань він потрапив у фінал чемпіонату США із запам’ятовування і на власний подив здобув перемогу.
Ця книжка змінить ваші уявлення про те, як працює людська пам’ть. Автор поведе читачів у дивовижну мандрівку: ви дізнаєтеся безліч цікавого, від класичних методів, що їх застосовував Цицерон, до сучасних технік «інтелектуальних спортсменів». Книжка Фоєра — це заклик відродити мистецтво запам’товування, яке навіть нині, у добу смартфонів, стає дедалі актуальнішим.

Фотоматеріали

Цитати

  • "Ніколи ще роль пам'яті в культурі не слабшала так стрімко, як сьогодні, і ніколи раніше в нас не було такої нагальної потреби удосконалювати свої здібності пам'ятати. Наші спогади роблять нас тими, хто ми є. Вони зберігають наші цінності та глибинні риси нашого характеру. Змагатися, щоб з'ясувати, хто краще запам'ятовує вірші, може, і даремна справа, але суть цих змагань насправді в тому, щоб протистояти забудькуватості, розкрити одвічні здібності, які багато хто з нас втратив".
  • "...удосконалювати пам'ять не означає тренуватися заради виконання ефектних трюків на вечірках; це значить, що ми пробуджуємо в собі щось глибинно людське, щось таке, що є самою людською сутністю".

Рецензія фахівця (офіційні рецензії):

Мистецтво запам'ятовування Джошуа Фоєра.

    Майже сорок днів на рік більшість людей витрачають у спробах пригадати те, про що забули. Джошуа Фоєр колись теж був таким. Проте лише за один рік тренувань він потрапив у фінал чемпіонату США із запам’ятовування і — на власний подив — здобув перемогу. Ця книжка змінить ваші уявлення про те, як працює людська пам’ять. Автор поведе читачів у дивовижну мандрівку: ви дізнаєтеся безліч цікавого, від класичних методів, що їх застосовував Цицерон, до сучасних технік «інтелектуальних спортсменів». Книжка Фоєра — це заклик відродити мистецтво запам’ятовування, яке навіть нині, у добу смартфонів, стає дедалі актуальнішим.
                                                                                                                                                                                                                                                                                    Взято з сайту livelib.ru.
 

Екранізація, інші відеоматеріали

Поговоримо про книги, які допоможуть покращити вашу пам'ять (про книгуДжошуа Фоєр "Прогулянка місяцем з Ейнштейном. Мистецтво запам'ятовування" з 1хв.45с.)

Календар подій

1 2 3 4 5 67
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 2728
2930     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день