Шановні користувачі! У серпні та вересні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
ГоловнаРесурси бібліотеки

Ресурси бібліотеки

Електронний каталог

Опис електронного каталогу

Електронний каталог містить інформацію про друковані видання (книги, брошури, видання, що продовжуються, альбоми, схеми, збірники стандартів), а також документи на електронних носіях.

Для пошуку інформації про видання іноземними мовами, періодичні видання та статті рекомендується працювати в окремих базах даних.

Пошук в електронному каталозі

При здійсненні пошуку в пошуковий рядок вводяться великими або малими літерами терміни, що відповідають обраному полю. (Можна вводити тільки початок слів, але не менше 2-х символів).

В поле «Автори, редактори, укладачі» вводяться тільки прізвища без розділових знаків. Імена, по-батькові та ініціали не вводяться.

В поле «Назва, ключові слова, персоналії» можна вводити як повну назву документу, так і його частину, а також ключові слова з назви або тексту документу.

Для кращого результату пошуку рекомендується відсікати закінчення слів.

Якщо у відповідь на запит система видала велику кількість записів - рекомендується його деталізувати, скористатись розширеним пошуком.

У розширеному пошуку передбачено більшу кількість пошукових полів, а також логічних операторів «і», «або», як всередені поля, так і між ними.

Якщо запит складено неправильно, система може видати нульовий результат.

Увага! У зв'язку з конвертацією електронного каталогу бібліотеки в систему IRBIS, бібліографічні записи можуть не відповідати вимогам Междержавного стандарту 7.1-2003 «Библиографическая запись. Библиографическое описание». Під час редагування електронного каталогу цей недолік буде виправлено.

Форми виводу записів

При роботі з електронним каталогом є можливість перегляду знайденої інформації у вигляді списку, виведення на екран каталожної картки, а також у вигляді бланку читацької вимоги, який при бажанні можна роздрукувати.

Замовлення і отримання документів здійснюється тільки в бібліотеці.

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день