Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Слава Світова «Жила-була я»

01.12.2020 09:32

У будь-яку пору року всі шукають способи боротьби з депресією. Ми знайшли найдієвіший метод – це книжка Слави Світової «Жила-була я».

Це видання не просто покращить ваш настрій – ви будете сміятися довго і гучно. «Що ж це за книга така?», – спитаєте ви.

У виданні розміщено майже три десятки коротеньких історій. Розповідь починається з того, що головна героїня, попри вмовляння родичів, вирішує звільнитися з університету  і переїхати до столиці. Нове місто, нова робота і абсолютно нове життя. Чи впорається вона з усім цим? Звичайно! Адже жінка підходить до будь-якої ситуації з гумором. І такому позитивному світогляду варто повчитися.

Навіть пошуки роботи перетворюються на смішну історію, яка попри труднощі на самому початку має все ж таки щасливе завершення.

Однією з найяскравіших історій є розповідь  про приготування пиріжків. У вас завжди на кухні все відбувається ідеально? Отож-бо й воно. Ось і у нашої героїні справа з пиріжками йшла не дуже добре. «Уже з мене сьомий піт зійшов, на руці тріцепс ожив – крепатура, а собаче тісто пристає до РУ-У-У-У-У-У-К!!!».

Ми довго і від душі сміялися над походом героїні на роледром (можливо тому, що самі на «ви» з тими роликами?). А ще нам терміново знадобилася десятидоларова купюра, і, здається, у вас виникне те ж саме бажання (але спочатку треба прочитати книгу, і тоді ви зрозумієте, до чого тут банкноти).

Більшість ситуацій, про які розказує героїня, траплялися у реальному житті з кожним із нас: співбесіди, поїздки на роботу в переповненому транспорті, невдалий похід до парикмахерської, бажання врятувати всіх навколо безхатніх тваринок і допомогти усім нужденним людям. Але зазвичай при невдачах у будь-яких справах ми засмучуємося та приймаємо все близько до серця.

Книга «Жила-була я» вчить жити з гумором та позитивно сприймати навіть  невдачі. Тож якщо вашому життю не вистачає яскравих фарб, а поганий настрій не відпускає з полону, терміново читайте найпозитивнішу «короткометражку» від Світової Слави.

Автор відгуку: Анастасія Козак

 

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18192021
22232425262728
2930